Lv
 
Ru
 
En

Par projektu

Par projektu

Ciemats atrodas Rīgas rajonā, Mārupes pagastā.

Labiekārtotā un iežogotā 26 000 kvadrātmetru teritorijā atrodas 19 mājas. Gatavo māju vienotais arhitektūras stils piešķir projektam harmoniju, kā arī „open space” būves plānojums labi iederas apkārtējā vidē.

Māju platība ir 332 m². Mājas tiek piedāvātas ar pilnu iekšējo apdari un mēbelēm. Katra māja ir aprīkota ar kamīnu, saunu un garāžu.

Infrastruktūra

Visi nekustamā īpašuma pircēji pievērš uzmanību nepieciešamās infrastruktūras pieejamībai mājokļa tuvumā.

Club Village Old Captain atrodas Mārupē. Šī vieta ir viena no populārākajām, izvēloties privātmāju.

Ciemata atrašanās vieta ļauj nokļūt līdz galvaspilsētas centram 10 minūtēs, lielākais tirdzniecības centrs atrodas 5 minūšu attālumā. Līdz slavenajam kūrortam – Jūrmalai Jūs nokļūsiet 15 minūtēs.

Ciemata teritorija ir labiekārtota un iežogota. Iebraukšana teritorijā ir iespējama tikai caur kontrolpunktu. Apsardze darbojas visu diennakti, ir ierīkota videonovērošanas un lāzera signalizācijas sistēma. Teritorijā ir trenažieru zāle, kas aprīkota ar modernām fitnesa iekārtām.

Restorāns ir aprīkots ar profesionālām iekārtām, un ir piemērots ģimenes svinībām. Tagad Jums nav nekādas nepieciešamības ilgi domāt par to, kā un kur izvietot viesus, Jūs vienkārši varat izmantot ciemata teritorijā esošo restorānu. Profesionālais banketu
pakalpojumu serviss Jums nodrošinās visu nepieciešamo, atbrīvojot no liekām raizēm. Kompleksa iedzīvotājiem tiek piedāvāti konsjerža pakalpojumi, kas ietver māju tīrīšanu, mazgātavu, pārtikas piegādi, biļešu rezervēšanu, transporta/ taksometra izsaukšanu.